Uczestnicy giełdy płytowej.

33. Płytowa Giełda GraMuzyka za nami. Pomimo, że wydarzenie odbyło się w innym skrzydle biblioteki, to miłośnicy muzyki nas nie zawiedli. Według licznika odwiedziły nas tego dnia... 432 osoby. Dziękujemy!

Nie zawiedli także wystawcy - a było ich 16! Do znanych z poprzednich edycji kolekcjonerów z Poznania, Piły, Szczecina i oczywiście Koszalina dołączyli nowi, m.in. wystawcy z Berlina. Stoły uginały się od ilości płyt winylowych! Kolekcjonerzy CD i kaset magnetofonowych także mieli w czym wybierać. Rock, jazz, rap - te gatunki królowały na naszej muzycznej giełdzie. Nie zabrakło także wydawnictw z undergroundowych wytwórni. A takim stoiskiem mógł się pochwalić m.in wystawca z GraMuzyka. Z kolei fani muzycznych gadżetów mogli nabyć torby i kubki.

Następna giełda odbędzie się w czerwcu, tuż przed wakacjami! Osoby zainteresowane wystawieniem swoich kolekcji zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystawcy ze swoimi zbiorami.
Uczestnicy giełdy płytowej.
Uczestnicy giełdy płytowej podczas wyszukiwania płyt.