Austin Miller podczas wykonywania piosenki.

13 października 2021 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej gościliśmy Austina Millera. Mediatekę po brzegi wypełniła piękna, gitarowa muzyka – idealna na jesienne popołudnie!

Artysta zaprezentował utwory z albumów „More Than One Way”  i „Engine”, które zachowane są w stylu amerykańskiego folku. Mimo sporego dorobku kompozytorskiego, grał nie tylko swoje autorskie utwory, ale też covery artystów, którzy ukształtowali jego gust muzyczny. Wśród nich znaleźli się m.in. Simon & Garfunkel i Neil Young. Między piosenkami dzielił się z widownią historiami z życia i dowcipnymi obserwacjami na temat naszego kraju. Zachęcał widzów do zadawania pytań, a Ci z dużym zainteresowaniem dopytywali o jego muzyczną drogę.

Cieszymy się, że tak licznie przybyliście na koncert do KBP! Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia i spotkania autorskie!

Widownia słuchająca koncertu Austina Millera.
Widok koncertu z antresoli Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.
Austin Miller podczas wykonywania piosenki.