Grafika promująca doradztwo zawodowe w KBP

Koszalińska Biblioteka Publiczna przy pl. Polonii 1, w godzinach od 14.00 do 16.30, zaprasza w dniu 10 września do korzystania z dodatkowego punktu informacyjnego, w którym mieszkańcy Koszalina i okolic będą mogli skorzystać z porad doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie.

Dzięki współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie oraz Koszalińskiej Biblioteki Publicznej organizowane będą cykliczne konsultacje z doświadczonymi doradcami zawodowymi z CIiPKZ poza siedzibą Filii w Koszalinie.

Doradcy zawodowi z CIiPKZ w Koszalinie oferują profesjonalną, bezpłatną pomoc w zakresie:
• przeprowadzenia indywidualnej analizy predyspozycji, zainteresowań i kompetencji zawodowych, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi testowych,
• podejmowania decyzji dotyczących dalszej drogi zawodowej,
• zapoznania z aktualną sytuacją na rynku pracy,
• poznania aktualnych oczekiwań pracodawców i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej,
• przygotowania dokumentów aplikacyjnych – CV i list motywacyjny w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy,
• podejmowania decyzji związanych z założeniem własnej firmy.

Poniżej w załączniku dostępny jest wykaz bezpłatnych warsztatów dla zainteresowanych:

Zapraszamy serdecznie!

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Rozwiń swoje umiejętności przedsiębiorcze „Chłopska Szkoła Biznesu” – gra symulacyjna; Narodziny firmy - krok po kroku 315
Poznaj swoje talenty; Moc jest w Tobie – pokaż się pracodawcy! 328
Poszukiwany, poszukiwana… - czyli jak znaleźć pracę; Sztuka prezentowania własnej osoby - warsztaty autoprezentacji 363
Umowa zlecenia, umowa o dzieło, umowa o pracę – wszystko co warto wiedzieć; Gdzie znajdziesz pieniądze na start firmy 290