Budynek Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz, aut.zd. Michalina Siamro

Z radością informujemy, że biblioteki gminne  z terenu powiatu koszalińskiego osiągnęły ogromny sukces. W dorocznym rankingu bibliotek Instytutu Książki i dziennika Rzeczpospolita 2021, III miejsce w Polsce zdobyła Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz, V miejsce - Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów. Jednocześnie Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz otrzymała tytuł najlepszej biblioteki w tym rankingu z województwa zachodniopomorskiego. Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Polanów sklasyfikowano na 115 miejscu ( w poprzednim roku 149). Gratulujemy pracownikom i organizatorom bibliotek tak wielkiego sukcesu!

Zdjęcie ze strony internetowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Sianów