Barbara Wysmyk, dyrektor KBP Dariusz Pawlikowski, Anna Makochonik na Gali Koszalińskiej Kultury

Hura! Kolejny sukces Koszalińskiej Biblioteki Publicznej bardzo nas cieszy.

Zeszłoroczne działania skoncentrowane wokół obchodów urodzin budynku głównego KBP ph. "BIBLIOTEKA'73" zostały docenione nagrodą "Kulturalna Inicjatywa Roku 2023".

Dziękujemy całej Kapitule i Prezydentowi Koszalina Piotrowi Jedlińskiemu za to wyróżnienie.

Korzystając z okazji, w imieniu Dyrekcji i inicjatorek pomysłu Anny Makochonik i Barbary Wysmyk, dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia oraz osobom w nie zaangażowane: Warzecha Studio, Łukaszowi Waberskiemu, Archiwum Państwowemu w Koszalinie oraz Państwowemu Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dziękujemy również wszystkim pracownikom KBP za wspaniałą organizacje tak ważnej dla naszej instytucji rocznicy.

Scena Filharmonii Koszalińskiej, od lewej: radna Krystyna Kościńska, Prezydent Koszalina Piotr Jedliński, laureat w kategorii młodzieżowej, Anna Makochonik, Barbara Wysmyk, dyrektor KBP Dariusz Pawlikowski.
Barbara Wysmyk i Anna Makochonik dziękują partnerom wydarzenia na scenie Filharmonii Koszalińskiej.
Inicjatorki projektu Anna Makochonik i Barbara Wysmyk.