Grupowe zdjęcie uczestników Powiatowego przeglądu dla przedszkolaków

8 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się już 18. finał Powiatowego przeglądu recytatorskiego dla przedszkolaków, w tym roku pod tytułem „Marcinki”. Uczestnicy recytowali wiersze Marcina Brykczyńskiego. Do finału zgłoszono 34. dzieci w wieku przedszkolnym, z przedszkoli, bibliotek, oddziałów przedszkolnych Koszalina i powiatu koszalińskiego. Z 7. gmin powiatu koszalińskiego (Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Świeszyno),  filii nr 1 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, 7. koszalińskich przedszkoli (nr 7, 9, 14, 19, Niepubliczne Przedszkola „Happy Days”, Niepubliczne Przedszkole „Kamyczek”). Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali wiersze Marcina Brykczyńskiego, za co otrzymali dyplomy i upominki książkowe. Za wyjątkowe recytacje jury postanowiło przyznać 3 równoważne nagrody. Otrzymali je:

1.Patrycja Złotowicz z Bobolic

2.Rea Ciuła, z Polanowa

3.Bruno Mozolewski z Konikowa, gm. Świeszyno

Dla finalistów wystąpiła grupa 5-latków z Przedszkola nr 3 w Koszalinie, w Legendzie o Smoku Wawelskim.

Niżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Dyrektor biblioteki Dariusz Pawlikowski otwiera Powiatowy przegląd retytatorski dla przedszkolaków Marcinki
Jury Powiatowego przeglądu retytatorskiego dla przedszkolaków Marcinki
Uczestniczka Powiatowego przeglądu retytatorskiego dla przedszkolaków Marcinki
Występ przeszkolaków z Przedszkola nr 3 w Koszalinie w czasie Powiatowego przeglądu retytatorskiego dla przedszkolaków Marcinki