Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski wita przybyłych (jest zwrócony bokiem do widza)

Mediateka już otwarta!!! Odważne kolory, nowoczesny wystrój, piękny mural, wolny dostęp do wyeksponowanych na półkach zbiorów– 6 tysięcy płyt muzycznych (w tym m.in. rock, muzyka alternatywna, jazz, klasyka czy muzyka popularna), niezwykle bogata kolekcja płyt analogowych, 3 tysiące audiobooków, a także filmy na DVD i VHS. W ten sposób powstała niezwykła przestrzeń. Także miejsce spotkań i integracji międzypokoleniowej.

Mediateka oficjalnie otworzyła swoje podwoje 4 kwietnia. O muzyczne wrażenia zadbał DJ Zaju, zaś wrażeń wizualnych dostarczyła wystawa zdjęć z Good Vibe Festival. Poniżej galeria z Otwarcia Mediateki, miejsca wczoraj niezwykle obleganego. Mamy nadzieję, że nie tylko wczoraj, lecz także w przyszłości.


Godziny otwarcia:
poniedziałek, sobota 9:00 – 15:00
wtorek – piątek 9:00 – 19:00

pl. Polonii 1, 94 348 15 69
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferujemy m.in.:

- wolny dostęp do zbiorów,
- bogatą ofertę: 6 tysięcy płyt muzycznych (w tym m.in. rock, muzyka alternatywna, jazz, klasyka czy muzyka popularna), niezwykle bogata kolekcja płyt analogowych, 3 tysiące audiobooków, a także filmy na DVD i VHS,
- małą scenę,
- dwa miejsca do odsłuchu.

Zapraszamy!

GALERIA
Biografia Phila Collinsa wyeksponowana w Mediatece Uczestnicy obecni na otwarciu Mediateki przy punkcie wypożyczania. Na pierwszym planie widoczne czasopisma dot. muzyki DJ Zaju podczas otwarcia Mediateki Uczestnicy obecni na otwarciu Mediateki przy punkcie wypożyczania Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Na środku Dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski, po jego prawej stronie Dyrektor Wydziału Kultury i Spraw Społecznych Dorota Pawłowska Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki ogląda zbiory Mediateki. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Dyrektor KBP wita zgromadzoną na otwarciu publiczność Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Dyrektor KBP wita zgromadzoną na otwarciu publiczność Po lewej stronie: z-ca dyrektora KBP, Beata Sawa-Jovanoska, po lewej odwrócona tyłem kierowniczka Oddziału Zbiorów Audiowizualnych, Małgorzata Weiss, w głębi zgromadzona publiczność Kierowniczka Oddziału Zbiorów Audiowizualnych, Małgorzata Weiss wita publiczność zgromadzoną na otwarciu Mediateki Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki Organizator Festiwalu Good Vibe, Mateusz Prus wita zgromadzoną na otwarciu Mediateki publiczność DJ Zaju Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Zdjęcie z lotu ptaka. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Zdjęcie z lotu ptaka. Punkt wypożyczeń w Mediatece oraz zgromadzona publiczność. Zdjęcie z lotu ptaka. Punkt wypożyczeń w Mediatece. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Na drugim planie widać wyeksponowane zbiory i zainteresowanego odbiorcę. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki. Zdjęcie z lotu ptaka. Czasopisma dot. muzyki. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki ogląda zbiory. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki ogląda zbiory. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki ogląda zbiory. Publiczność zgromadzona na otwarciu Mediateki ogląda zbiory. Najmłodszy uczestnik otwarcia Mediateki siedzi na siedzisku w postaci królika