Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Szanowni Państwo,

25 maja zaczyna obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pragniemy Państwa poinformować, że:

  1. Administratorem Państwa danych jest Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela z siedzibą przy pl. Polonii 1 w Koszalinie (kod pocztowy: 75-415), tel.: 94 348 15 40, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Zbieramy Państwa dane w celu realizacji zadań określonych na podstawie ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach (Dz.U.2018.574).
  3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa (np. organy ścigania).
  5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.
  6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Z pełną wersją polityki prywatności w nowej wersji mogą się Państwo zapoznać, klikając na ten odnośnik.

W sprawie wszelkich pytań i niejasności w kwestii bezpieczeństwa Państwa danych osobowych w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..