Na zdjęciu: Okładki książek poświęcone cmentarzom i miejscom pamięci w Koszalinie

Wkrótce, w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, spotkamy się na cmentarzach i w miejscach pamięci. Warto sięgnąć po wydawnictwa znajdujące się w zbiorach Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, poświęcone tej tematyce. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją Ryszarda Borkowskiego i Jerzego Grynkiewicza „Cmentarze Koszalina”. Po miejscach pamięci, pomnikach, tablicach i epitafiach oprowadzi nas przewodnik Leszka Laskowskiego „Pomniki Koszalina”.

Obie pozycje dostępne są w Czytelni Regionalnej w budynku głównym naszej biblioteki.