Na zdjęciu: Od lewej: Medal z wizerunkiem Nobla i napis Olga tokarczuk laureatką Nagrody Nobla, dalej zdjęcie Olgi Tokarczuk

Drogie koszalinianki, drodzy koszalinianie,

Koszalińska Biblioteka Publiczna ma dla Państwa fantastyczną wiadomość. Pani Olga Tokarczuk odpisała na list gratulacyjny, który powstał w budynku KBP po ukazaniu się informacji na temat otrzymania przez autorkę literackiego Nobla za 2018 rok.

List, na którym widniało sporo Państwa podpisów, został dostarczony Wydawnictwu Literackiemu, zaś ono przekazało go Pani Oldze.

Poniżej w załączniku dostępna jest odpowiedź autorki.

Dziękujemy Pani Olgo!

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Odpowiedź Olgi Tokarczuk na List gratulacyjny z Koszalińskiej Biblioteki Publicznej 433