Uczestnicy rajdu na Górze Chełmskiej

W sobotę 12 września odbył się pierwszy rajd "Śladami koszalińskich legend na Górze Chełmskiej". Uczestnicy spotkali się punktualnie o godz. 10.00 u zbiegu ulic Piłsudskiego i Chałubińskiego i wraz z Andrzejem Kuczkowskim odkrywali tajemnice tego niezwykłego miejsca. Dowiedzieliśmy się gdzie ukrywali się zbójcy, którzy napadali na osoby wjeżdżające do miasta, co się stało z ich mosiężnym rogiem, jakie budowle kiedyś znajdowały się w dzisiejszym lesie i co zrobiła pewna sarna.

Projekt został dofinansowany z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura - Interwencje 2020"

Uczestnicy rajdu na miejscu zbiórki Uczestnicy rajdu na miejscu zbiórki Uczestnicy rajdu przy wieży ciśnień Uczestnicy rajdu na Górze Chełmskiej Uczestnicy rajdu na Górze Chełmskiej Uczestnicy rajdu u podnóży Góry Chełmskiej Uczestnicy rajdu u podnóży Góry Chełmskiej Uczestnicy rajdu wchodzą na górę Chełmską Uczestnicy rajdu na górze Chełmskiej, w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Uczestnicy rajdu z Andrzejem Kuczkowskim Uczestnicy rajdu z Andrzejem Kuczkowskim Logo Narodowego Centrum Kultury