Na zdjęciu: Grafika promująca zbiórkę dla kotów z Mruczkowa przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Przedstawione popiersie kota z dymkiem z napisem: Pamiętajcie dobra karma wraca!

Masz w domu niepotrzebne koce, poduszki, akcesoria lub karmę dla kotów?
A może zwyczajnie chcesz pomóc futrzastym podopiecznym Fundacji na Rzecz Zwierząt Marzenia Zwierzaków i zakupić dla nich karmę? Z nami możesz to zrobić łatwiej! Przynieś potrzebne rzeczy do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, do budynku głównego przy pl. Polonii 1, a my przekażemy je przed świętami wszystkim potrzebującym kotom, zamieszkującym Mruczkowo – bezpieczny azyl dla tych, które czekają jeszcze na swojego człowieka. Pomóż nam pomagać i pamiętaj… dobra karma wraca! Akcja będzie trwała do 14 stycznia 2019 r.