Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego w KBP

28 maja obchodziliśmy Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego, które jest organizowane od 2002 roku.

KBP co roku przygotowuje atrakcje dla najaktywniejszych czytelników dziecięcych i młodzieżowych z bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego.

Co roku w innej scenerii i pod innym hasłem. Najlepsi czytelnicy bawili się już na balu u Pchły Szachrajki, Ucztowali w Dolinie Muminków, buszowali po wiosce Hobbitów, jechali kolejka wąskotorową w zaczarowana podróż.

W tym roku 53 najlepszych czytelników bibliotek gminnych powiatu wybrało się wraz opiekunami do Bajkowego Lasu. Przeżyli wiele ciekawych przygód, pomogli między innymi Kopciuszkowi i Czerwonemu Kapturkowi. Ucztowali w Domku u Babci i otrzymali piękne nagrody książkowe.

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego w KBP