Grafika przedstawia twarz dziewczyny z rozwianymi włosami, między którymi pływają ryby

27 marca 2019 r. w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się XI Gala Koszalińskiej Kultury. W trakcie tego wydarzenia odbyła się promocja czternastego już wydania Almanachu kultury koszalińskiej. Podobnie jak w latach poprzednich, tak i teraz, w publikacji tej zostały zaprezentowane najbardziej znaczące wydarzenia, tworzące pejzaż życia artystycznego, kulturalnego i intelektualnego Koszalina z ostatnich dwunastu miesięcy. Almanach kultury koszalińskiej wydawany jest z inicjatywy Rady Kultury przy Prezydencie Miasta Koszalina, wydawcą jest Koszalińska Biblioteka Publiczna.

Almanach dostępny jest bezpłatnie w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej  (palcu Polonii 1) w wypożyczalni i czytelni regionalnej.

GALERIA
Publiczność zgromadzona na promocji "Almanachu kultury koszalińskiej 2018". Dwie panie w pierwszym rzędzie przeglądają publikację. Fot. Izabela Rogowska Prowadzący uroczystą galę mężczyzna stoi przy mikrofonie i zachęca do lektury "Almanachu kultury koszalińskiej 2018". W tle na telebimie widoczna jest okładka tego wydawnictwa. Fot. Izabela Rogowska Publiczność zgromadzona na promocji "Almanachu kultury koszalińskiej 2018". Pani w pierwszym rzędzie przedstawia okładkę publikacji. Fot. Izabela Rogowska Na stoliku widoczne są egzemplarze "Almanachu kultury koszalińskiej 2018"