Nagrodzeni w powiatowym konkursie plastycznym

Z radością informujemy, że powiatowy konkurs plastyczny pt. „Ilustrujemy Klechdy sezamowe i Przygody Sindbada Żeglarza Bolesława Leśmiana” został rozstrzygnięty. Podsumowanie wyników konkursu odbyło się w czasie XXI edycji powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Świat Orientu w Baśniach z tysiąca i jednej nocy” 10 kwietnia 2024 roku o godz. 10.00, w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.Wykładowcami byli uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Koszalinie, popularnego „Ekonoma”.

Na konkurs  wpłynęło 246 prac plastycznych wykonanych różną techniką, z bibliotek, szkół podstawowych Koszalina i powiatu koszalińskiego. Z gmin: Biesiekierz, Bobolice, Mielno, Polanów i Świeszyno, z Koszalina: ze szkół podstawowych nr 1, 4, 5, 7, 9, 14, 18, 23. Najwięcej prac wpłynęło: ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie (78), Szkoły Podstawowej w Świeszynie (42), Szkoły Podstawowej w Konikowie (21), Szkoły Podstawowej w Bobolicach (16), Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu (14),  Szkoły Podstawowej nr 23 w Koszalinie (13).Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić 60 prac. Autorzy narodzonych rysunków otrzymali nagrody i dyplomy wykonane na kanwie pracy Filipa Suchomskiego, podczas powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Świat Orientu w Baśniach z tysiąca i jednej nocy”.  Nagrodzone prace można będzie podziwiać na wystawie, w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej do 25 kwietnia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, wielkiego talentu plastycznego.

W załączniku umieszczono listę nagrodzonych uczestników w porządku alfabetycznym, oraz kilka zdjęć z sesji.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Lista nagrodzonych w powiatowym konkursie plastycznym "Ilustrujemy Klechdy sezamowe i Przygody Sindbada Żegalrza Bolesława Leśmiana" 143
Profesor Powiatowej sesji naukowej dziecięcej "Świat Orientu w Baśniach tysiąca i jednej nocy"przedstawia referat