Janusz L. Wiśniewski podczas spotkania.

9 maja, w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2023, Koszalińską Bibliotekę Publiczną odwiedził Janusz L. Wiśniewski - naukowiec i pisarz, autor m.in. bestsellerowej "Samotności w Sieci".

Pisarz opowiadał czytelnikom o łączeniu pracy zawodowej z życiem prywatnym i pisaniem książek. Mówił o trudnościach pogodzenia tak wielu aspektów życia i ich konsekwencjach, w jego przypadku zmaganiach z depresją, z których tak naprawdę powstała "Samotność w Sieci". Wspomniał również o fenomenie książki, od fragmentów wydanych w Playboy'u bez ujawniania nazwiska, po międzynarodowy bestseller wydany w 19 językach. Powrócił także do wspomnień z młodości związanych z Koszalinem.

Na spotkanie, co ogromnie nas cieszy, przybyły tłumy. Fani literatury Janusza Wiśniewskiego zadawali dużo ciekawych pytań, a autor wyczerpująco na nie odpowiadał. Rozmowom nie było końca także po spotkaniu. Każdy chciał podzielić się z pisarzem swoimi wspomnieniami i przemyśleniami o książkach.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy Was na kolejne spotkania w KBP! Informacje na ich temat znajdziecie na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Widok na salę kinową podczas spotkania autorskiego.
Autor Janusz L. Wiśniewski i prowadzący spotkanie Piotr Pawłowski.
Uczestnicy spotkania.
Autor Janusz L. Wiśniewski i prowadzący spotkanie Piotr Pawłowski.
Czytelnicy w kolejce po autografy.
Janusz L. Wiśniewski podpisuje plakat wydarzenia.