Na zdjęciu od prawej: Czesław Bojar-Fijałkowski, Anna Bojar-Fijałkowska, Zbigniew Bojar- Fijałkowski wraz z małżonką

Koszalińska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie on-line poświęcone nietuzinkowej osobie, autorowi ziemi koszalińskiej, Gracjanowi Bojarowi-Fijałkowskiemu. Bogaty materiał o życiu i twórczości autora regionalnych legend, zaprezentowały jego dzieci - Państwo Anna, Czesław oraz Zbigniew wraz z małżonką. Spotkanie było pełne anegdot i ciekawostek. Rozmowa została zarejestrowana i zostanie udostępniona na kanale YouTube KBP już 24 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00.

Zapraszamy serdecznie do posłuchania .

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu pt. "Wytropić zbójców z Gracjanem" dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura-Interwencje 2020”.

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Logo Narodowego Centrum Kultury