Dzieci zwiedzające wystawę

Cóż to była za sobota! W dniu 8 grudnia spotkaliśmy się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej z okazji wydarzenia organizowanego w ramach projektu „Start-Up Kultura 2018” – „Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami”. Była pełna sala na projekcji filmu „Pszczółka Maja” (2014) i spotkaniu z Justyną Kierat, autorką książki „Pszczoły miodne i niemiodne”, a to dla nas największy komplement. Raz jeszcze gratulujemy wszystkim autorom prac zgłoszonych do konkursu. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Plastycznych im. Wł. Hasiora w Koszalinie, niezastąpionemu Greenpeace za fantastyczne warsztaty oraz Pasiece Józefa Soleckiego za przygotowanie pięknego stoiska pszczelarskiego! Serdeczne podziękowania składamy również Aresztowi Śledczemu w Koszalinie za przygotowanie hostelików dla zapylaczy i upominków dla uczestników konkursu. Nagrodzone prace można podziwiać w Galerii Region do 11 stycznia. Zapraszamy serdecznie.

Stoisko pszczelarskie: Pasieka Józefa Soleckiego na wydarzeniu "Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami". Na stoisku wiele rodzajów pszczelich produktów.
Uczestnicy wydarzenia "Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami". Na pierwszym planie dziewczynka jedząca kanapkę z miodem ze swoją mamą.
Uczestnicy wydarzenia "Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami". Zgromadzeni oglądają pszczele stoiska, biorą udział w warsztatach związanych z pszczołami.
Uczestnicy wydarzenia "Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami" przy stoisku pszczelarskim.
Hosteliki dla zapylaczy przygotowane przez osadzonych z Aresztu Śledczego w Koszalinie
Uczestnicy wydarzenia "Ul pełen kultury, czyli jesienne spotkanie z pszczołami" na spotkaniu z Justyną Kierat
Wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego "W pszczelim królestwie" przez Justynę Kierat
Pamiątkowe zdjęcie - dziewczynka nagrodzona w konkursie plastycznym "W pszczelim królestwie"