Bibliotekarz Piotr Świerczyński ustawiony za rzędem książek o tematyce podróżniczej.

Drodzy czytelnicy! Mamy dla Was wakacyjną niespodziankę. Postanowiliśmy wyciągnąć z magazynowych zakamarków część najnowszego księgozbioru poświęconego podróżowaniu i poznawaniu świata .
Od dzisiaj "kawałek" naszego bogatego zbioru (przewodniki, reportaże) znajdziecie w gablocie przy wejściu do wypożyczalni w budynku głównym KBP.
Książki wypożyczane są na zasadach takich jak z magazynu, czyli: wybieracie tytuł, zamawiacie go przez katalog on-line i wypożyczacie lub prosicie bibliotekarza o podanie wybranej książki i wypożyczacie. Drogi zdobycia upragnionej książki są dwie ale cel jeden... poznawanie świata i poszerzanie horyzontów. Do zobaczenia w bibliotece!