Logo Ibuk libra

Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że Koszalińska Biblioteka Publiczna w dalszym ciągu umożliwia bezpłatne korzystanie z wirtualnej czytelni Wydawnictwa Naukowego PWN, czyli IBUK Libry.

Koszalińska Biblioteka Publiczna zapewnia całodobowy dostęp on-line do bogatego wyboru publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny, kryminalistyki, informatyki i informacji naukowej. Dostępne są tam także podręczniki i lektury szkolne.

Aby skorzystać z oferty IBUK Libra należy pobrać kod PIN, który dostępny jest dla zarejestrowanych czytelników w Budynku Głównym KBP.Można go również otrzymać przez Internet, wypełniając formularz on-line.

Wykupione przez Koszalińską Bibliotekę Publikacje umieszczone są także w Katalogu on-line KBP.

Więcej na ten temat czytaj tutaj.