Laureaci konkursu plastycznego

5 kwietnia o godz. 10.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XIV Powiatowa naukowa sesja dziecięca pt. "Niegrzeczniaki, Kacperiada i detektyw Pozytywka na tropie Grzegorza Kasdepkego". Sesja organizowana jest co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Konferencję prowadzili dziecięcy profesorowie, natomiast publiczność składała się z laureatów powiatowego konkursu plastycznego. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę książkową.

Prace nagrodzone w konkursie plastycznym będą prezentowane na wystawie w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej w dniach 1-19 kwietnia 2017 r.