Występ taneczny uczestników cyklu zajęć terapeutycznych w KBP w roku szkolnym 2017/2018. Młodzież i dzieci stoją w dwóch rzędach, mają na szyjach kolorowe wizerunki zegarów, w rękach trzymają trójkąty, ubrani są na czarno, wokalistka na jasno.

14 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie cyklu zajęć terapeutycznych prowadzonych w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w roku szkolnym 2017/2018.

Uczestnikami uroczystości byli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koszalinie, podopieczni Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR - grupa młodzieżowa, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Nr 1 w Koszalinie oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy pod egidą Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Koszalinie.

Zajęcia terapeutyczne prowadzone były wspólnie z nauczycielami nauczania specjalnego i instruktorami warsztatów terapii zajęciowej. Łączyły w sobie elementy arteterapii, muzykoterapii i biblioterapii, dostosowane zostały do możliwości percepcji poszczególnych uczestników.

Uczestnicy cyklu zajęć terapeutycznych w KBP w roku szkolnym 2017/2018 siedzą na widowni
Występ wokalny uczestniczki cyklu zajęć terapeutycznych w KBP w roku szkolnym 2017/2018. Dziewczyna ubrana jest w jasną sukienkę i czarny, rozpinany sweter, przed nią na pierwszym planie widać publiczność.
Dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski wręcza chłopcu dyplom uczestnictwa w zajęciach terapeutycznych. W tle za nimi od prawej pracownice KBP: Katarzyna Bielecka, Beata Jasińska, Bogusława Kapuścińska, Małgorzata Weiss. :
Prace plastyczne: dwa obrazki z makami z materiału jako wyrazy podziękowania uczestników cyklu zajęć terapeutycznych w KBP w roku szkolnym 2017/2018 prezentuje Małgorzata Weiss.
Występ taneczny uczestników cyklu zajęć terapeutycznych w KBP w roku szkolnym 2017/2018. Od lewej: młoda kobieta w czarnej bluzce, fioletowej spódnicy w czarne grochy, kolorowej wstążce we włosach; młody meżczyzna w dżinsach, białej koszuli, kolorowej kokardzie na szyji i kolorowym pasku; druga młoda kobieta w czarnej bluzce, cerwonej spódnicy w czarne grochy, kolorowej wstążce we włosach