Laureaci w towarzystwie przyjaciół, rodziny oraz przedstawicieli Książnicy Pomorskiej i Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

Wspaniałe zwieńczenie tegorocznego Tygodnia Bibliotek. 15 maja 2024 r. dwoje bibliotekarzy reprezentujących Koszalińską Bibliotekę Publiczną oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 1 w Koszalinie odebrało w Książnicy Pomorskiej zaszczytne odznaczenia.

Piotr Saporowski bibliotekarz systemowy KBP i przewodniczący Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koła nr 1 w Koszalinie, otrzymał z rąk Wicemarszałkini Województwa Zachodniopomorskiego Anny Bańkowskiej tytuł Bibliotekarza Roku Województwa Zachodniopomorskiego 2023.

Małgorzata Zychowicz instruktor biblioteczny KBP, otrzymała z rąk przewodniczącej Okręgu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Małgorzaty Bartosik Honorową Odznakę SBP.

Serdecznie gratulujemy dwojgu laureatom tak zaszczytnych dla bibliotekarzy odznaczeń ❤ i cieszymy się, że są częścią zespołu Koszalińskiej Biblioteki Publiczna.

Laureaci Małgorzata Zychowicz i Piotr Saporowski