Od lewej: Prowadzący spotkanie Łukasz Trzeciak, Janusz Piotr Kowalkowski

29 maja 2018 r. odbyła się promocja najnowszej książki Janusza Piotra Kowalkowskiego pt. „Psałterz nowego milenium”. Spotkanie poprowadził pracownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego, Łukasz Trzeciak. Autor opowiedział zebranym o swojej najnowszej książce oraz o okolicznościach, które sprawiły, że zajął się muzyką oraz muzykoterapią. W czasie promocji, zaprezentowały się także zespoły prowadzone przez autora - Zespół Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków oraz Zespoły z Barwic i ze Szczecinka. Fragmenty książki przeczytały aktorki Teatru Propozycji DIALOG w Koszalinie.

Publiczność zebrana na spotkaniu z Januszem Piotrem Kowalkowskim.
Od lewej: prowadząca spotkanie, członkowie Zespołu Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków
Janusz Piotr Kowalkowski dyryguje podczas występu  Zespołu Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków. Na pierwszym planie widać publiczność.
Janusz Piotr Kowalkowski dyryguje podczas występu Zespołu Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków. Na pierwszym planie widać publiczność.
Trzy aktorki Teatru Propozycji DIALOG w Koszalinie siedzą przy stoliku i czytają fragmenty książki pt. „Psałterz nowego milenium”.
Publiczność zebrana na spotkaniu z Januszem Piotrem Kowalkowskim.
Janusz Piotr Kowalkowski dyryguje podczas występu Chóru Chwytaj Dzień z Barwic. Na pierwszym planie widać publiczność.
Wspólny występ:  Zespołu Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków, Chóru Chwytaj Dzień z Barwic oraz Chóru z Czaplinka.
Wspólny występ: Zespołu Reprezentacyjnego Środkowopomorskiego Okręgu Związku Piłsudczyków, Chóru Chwytaj Dzień z Barwic oraz Chóru z Czaplinka.
Zainteresowani czytelnicy oglądają książki autorstwa Janusza Piotra Kowalkowskiego.