Uczestniczka wernisażu ogląda prace Wala Jarosza

6 marca 2018 r. w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy koszalińskiego artysty malarza, Wala Jarosza pt. „Notatki z podróży”. Prezentowane prace stanowią poplenerowe szkice z podróży do Turcji (Stambuł, Antalya, Side, Fethiye) oraz z wysp Madery i Sycylii. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym powodzeniem. Licznie zgromadzeni goście, zwiedzający wystawę, składali wiele podziękowań i gratulacji artyście. W spotkaniu udział wzięli także poeci z Grupy Literomograf. Przedstawili oni swoje wiersze napisane do poszczególnych obrazów. Wystawa będzie dostępna w Galerii Region (Biblioteka Główna, pl. Polonii 1) od 6 do 29 marca 2018 r. Zapraszamy serdecznie.

P.o. dyrektora Koszalińskiej Biblioteki Publicznej Beata Sawa-Jovanoska wita gości przybyłych na wernisaż
Dana Jurszewicz opowiada zgromadzonym gościom na temat inspiracji i pracy twórczej Wala Jarosza
Poetka z Grupy Literomograf prezentuje swoją twórczość
Poeta z Grupy Literomograf prezentuje swoją twórczość