11 maja 2023 r. o godz. 17.00 w Mediatece Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy członka naszego Koła nr 1, Mariusza Weltrowskiego pt. "Kody natury".

Mariusz Weltrowski fotografuje od wielu lat, w kręgu jego zainteresowań znajduje się głównie przyroda, zwierzęta i rośliny, krajobrazy. W 2022 r. zajął III. miejsce w konkursie organizowanym przez czasopismo "Foto-Kurier" w kategorii "Zwierzę".

Wystawa "Kody natury" została zorganizowana w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. Podczas otwarcia wystawy, Mariusz opowiadał o tym, skąd wzięła się u niego pasja do fotografii, a także o wędrówkach po województwie zachodniopomorskim oraz zapuszczaniu się na szlaki górskie Beskidów czy Tatr w poszukiwaniu najlepszych ujęć.

Życzymy Mariuszowi uchwycenia kolejnych konkursowych chwil, a ponadto oczekujemy na kolejne wystawy naszych członków.

Zdjęcie Mariusza Weltrowskiego, które zajęło III. miejsce w konkursie organizowanym przez "Foto-Kurier"