Stoisko Mobilnej Biblioteki przed ratuszem

3 września 2022 r. nasze Koło nr 1 zostało poproszone o udział w imprezie Rady Osiedla Śródmieście ph. "Żegnaj lato - Witaj jesień", która odbyła się na placu przed ratuszem. Przy naszym stoisku każdy chętny mógł zapisać się do sieci naszych bibliotek. Tym razem wypożyczaliśmy głównie książki dla najmłodszych czytelników pochodzące ze zbiorów Filii nr 3 i dla nich też były quizy, biblioteczne gadżety i cukierki. Przygotowaliśmy także laurkę dla Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. W związku z tegorocznymi obchodami 75-lecia jej istnienia każdy mógł złożyć jubilatce życzenia. Dodatkowo przy naszym stoisku znajdował się stojak, przy którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Przygotowywanie stoiska
Nasz mobilny punkt
Ekipa Mobilnej Biblioteki
Każdy mały czytelnik mógł wypożyczyć coś dla siebie