19 października 2017 r. zostaliśmy poproszeni o patronat nad spotkaniem zorganizowanym w związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt (4 października). Główną bohaterką spotkania była Wiktoria Zdanowska-Tiece, która opowiadała o swoich zwierzętach. Wielką atrakcją dla przybyłych na spotkanie uczestników była możliwość zobaczenia i dotknięcia nietypowych pupili (m.in. krocionoga, kameleona, ślimaków afrykańskich). W podziękowaniu za spotkanie, Wiktoria otrzymała od nas książkę traktującą, a jakże, właśnie o zwierzętach.

Przewodnicząca Koła SBP, Anna Kwiatkowska z bohaterką spotkania Wiktorią Zdanowską-Tiece
Wystawa książek o zwierzętach
Główny aktor, kameleon Leon